Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Co je Ziskový box?

Úvod Co je Ziskový box?


Ziskový boxCo je Ziskový box?

Ziskový box je kouzlo celého programu. 


Všude jinde, kde chcete uveřejnit vaši nabídku, nebo chcete zadat nabídku na slevový  portál, musíte kromě slevy zaplatit také provizi  min. 25%. Jsou to náklady, které si nemůžete dlouhodobě dovolit. Nikdo vám je nevrátí. U nás je to jinak.  

 

 

 

Ziskový box 

 

Při registraci obdržíte Ziskový box. Z vaší provize 25% si necháme pouze 3% na marketing a 22% necháme ve vašem ziskovém boxu.  Díky unikátnímu uspořádání míst v každém boxu dostáváte provizi z obratu každé firmy ve vašem boxu. Jakou výši provize můžete získat? 


Kolik můžete ze svého boxu získat?

Každý box má celkem 1364 míst.  Při minimálním obratu každé firmy 5 000 Kč za měsíc, získáte z vašeho boxu  76 600 Kč měsíčně. Jednou ročně vám box vygeneruje bonus 217 600 Kč. Díky tomu pokryjete jak své pravidelné platby na provoz, tak získáte i rezervu na potřebný chod vaší firmy.  

 

Co když jsou v boxu firmy bez obratu?

Program chráníme před zneužitím. Proto jsme zavedli minimální povinný obrat 5000 Kč. Pro současnou krizi jsme navíc nastavili Covidový program, který je pomocí i pro firmy bez obratu tak, aby na tom nikdo netratil. Tento program pomůže firmě, která je na pokraji zhroucení opět nastartovat.

 

 

Co se stane, když mi skončí roční paušál?

Jednoduše si obnovíte další rok zaplacením ročního paušálu 600 Kč na rok. Dokud si udržujete svůj roční paušál, váš box je váš a zůstává nezměněn. Nejsme mlm. Jediné co se může změnit je, že váš box se naplní a budete potřebovat další. I to je možné. Koupíte si další, druhý roční paušál. Pak budete ročně platit dva paušály za dva Ziskové boxy.Jaký zisk z toho máme my?

Úplně stejný jako vy. I my sami musíme udělat to samé co vy. Zapojit se do programu paušálem 600 Kč a platit provize z obratu. Nesestavovali jsme program s tím, abychom na ostatních firmách vydělali. Naším cílem je, aby to všichni společně zvládli a byli si vzájemně oporou. 

Copyright 2020 - 2021 © chytrá změna