Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Covidový program

Úvod Covidový program

Myšlenka Chytré změny

Chytrá změna je určena k tomu, aby vytvářela rezervu pro podporu podnikání zejména v době krize. Proto tento program mohou využívat pouze firmy, které opravdu podnikají. 


Prodejem přes náš sesterský program Všezaslevu vzniká každé firmě obrat. Tento obrat umí Chytrá změna díky Ziskovému boxu využít k dalšímu zhodnocení a tak vám nejen vrátit náklady za poskytnutou slevu zákazníkům, ale vytvořit i rezervu navíc. 

 

Pro ochranu programu před těmi, kteří by nic nenabízeli, byli by bez obratu a jen by čerpali příjem z Chytré změny, jsme zavedli minimální povinný obrat 5000 Kč měsíčně. 


Ale myslíme i na firmy, které jsou kvůli krizi bez obratu! 

Za tím účelem jsme nastavili Covidový program, který je pomocí i pro firmy bez obratu tak, aby na tom nikdo netratil. Tento program pomůže firmu opět nastartovat.


Jak?

Ze začátku nebude pro vás platit povinnost minimálního mesíčního obratu 5 000 Kč.

 

1. První 3 měsíce vám budeme provizi 25% počítat z pomyslného obratu 1000 Kč. Zaplatíte tedy pouze 250 Kč provize. Z toho 22% necháme ve vašem Ziskovém boxu


2. Pokud to ještě nebude stačit, budeme vám ještě další 2 měsíce počítat provizi 25% z pomyslného obratu 2000 Kč. 


Po té najedete na normání systém, kde vám bude Váš Ziskový box již generovat potřebné finance jako náhradu za poskytnutou slevu a rezervu navíc.


3. Na oplátku můžete podpořit tento program tím, že ho budete sdílet s ostatnímy. MINIMUM VLOŽÍTE A MAXIMUM ZÍSKÁTE!


 

Copyright 2020 - 2021 © chytrá změna