Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Jak to funguje?

Úvod Jak to funguje?

Co je chytrá změna?

Program, který byl sestaven na podporu firem v době krize. Umí generovat firmě zisk jako náhradu jejích nákladů. Díky tomu si můžete dovolit nabídnout zákazníkům trvalé slevy na našem portálu vsezaslevu.cz a stát se tak jedničkou na našem trhu. Kromě toho vám náš systém vygeneruje podporu, která vám pomůže v době krize. 


 

Jak funguje Chytrá změna?

Chytrá změna je systém pro ekonomickou podporu firem. Do programu se zapojíte paušálem 600 Kč na rok. Z vašeho skutečného prodeje si počítáme provizi 25%. Z vaší provize si ale necháme jen 3% a celých 22% necháme ve vašem Ziskovém boxu. Ziskový box vám provizi zhodnotí a zhodnocenou vám ji vrátíme zpět i s rezervou. 

 

 slevy

Jak vás podpoříme?

  • Na portále Vsezaslevu uveřejníme vaše nabídky. 
  • Vaše nabídky propagujeme přes efektivní marketingové nástroje.
  • Nabídky také rozešleme zákazníkům do newsleteru a na sociální sítě. 
  • Pro zákazníky máme připravený efektivní motivační program.

 

Jak motivujeme vaše zákazníky?

První trvalá sleva pro každého je 6%. Když se zákazník zaregistruje na naše stránky, navýší se jeho trvalá sleva o dalších 4%.

Dále:
Zákazník nakupuje a postupně se mu nákupy sčítají. Při dosažení určitého obratu získá další navýšení trvalé slevy. Takto se postupně dostane až na 15% trvalé slevy.


  Copyright 2020 - 2021 © chytrá změna