Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Spolupráce

Úvod InfoSpolupráce

Líbí se vám náš projekt a chtěli byste ho nějak podpořit?

Uvítáme každého, kdo projekt podpoří a pomůže nám s:

  • propagací projektu
  • oslovování firem
  • sdílení na sociálních sítích


Jsme team lidí, kterým není lhostejná současná situace. Sami podnikáme a jsme na tom stejně jako vy. I na nás dopadají důsledky zavřeného provozu. Řekli jsme si ale, že je potřeba s tím něco udělat a proto jsme dali dohromady tento projekt, díky kterému je možné abychom všichni prošli krizí úspěšně a získali podporu našeho podnikání i po krizi. 


Pokud se vám náš projekt líbí a chtěli byste podpořit jeho rychlejší vzrůst, pak budeme rádi za třeba i minimální finanční podporu, kterou bychom investovali do dalšího marketingu na podporu zapojených firem, aby to šlo rychleji.


Zaslat můžete na:


č.ú.: 2301046546/2010


Když se spolu všichni semkneme a dáme své síly a možnosti dohromady, tak to zvládneme!!


Vtipná a výstižná píseň od Jana Wericha a Jiřího Voskovce

 

Chtěli byste s námi více spolupracovat?

Uvítáme schopné obchodní zástupce, kteří se budou věnovat firmám, představovat jim projekt a pomáhat jim s rozjezdem. Obchodního zástupce zapojíme do Chytré změny, kde se mu bude generovat zisk za jeho služby.

Copyright 2020 - 2021 © chytrá změna